Střední škola techniky a služeb, Karviná, příspěvková organizace

Kvalita
Tradice
Profesionalita

Bohaté zkušenosti ve vzdělávání v technických, potravinářských i jiných oborech.

Aktuality


 • PŘIJÍMACÍ ŘÍZENÍ

  Zahajujeme ,přijímací řízení pro školní rok 2023/2024. Uzávěrka přihlášek v prvním kole je do 1.3.2023
  Přehled nabízených oborů a počty přijímaných žáků je na odkazu níže.
  I TY MŮŽEŠ BÝT HVĚZDA OBORU
  PŘIDEJ SE K NÁM
  Přehled oborů a počty přijímaných
                     

  12 SCHODŮ PRO JAKUBA

  Naše škola je otevřena všem zájemcům o studium. Doposud jsme však neměli žáka, který by měl problém dostat se do budovy, protože je na vozíku a sám nepřekoná schodiště ve vestibulu školy. V tomto školním roce začal u nás studovat svůj vysněný maturitní obor Jakub – sympatický, usměvavý kluk, který má zájem o studium a my máme snahu mu jeho sen naplnit. Chybí nám k tomu málo a zároveň moc – zafinancovat vybudování bezbariérového přístupu do školy pomocí zdvihací plošiny - potřebujeme překonat 12 schodů!

  Všichni lidé, kteří nejste lhostejní k potřebám a snům druhých lidí, pojďte s námi do toho a podpořte finančním darem tento projekt – pomozte nám dát KŘÍDLA.

  Děkujeme všem, kteří již přispěli, i těm, jejichž finanční pomoc je ještě na cestě ke splněnému snu. 

  Shimano Czech Republic, s.r.o., České dráhy, a.s., Heimstaden Czech s.r.o., SEJONG Czech s.r.o., MUDr. Smetanová Helena s.r.o., EX-KA., spol. s r.o., Roman Suranič, CASEL CZ Co. s.r.o., Ing. Antonín Kycik, ELTOM s.r.o., Autocentrum IKARUS CZ s.r.o., TRUCK & BUS PARTS s.r.o., ZDENKUS s.r.o.

  Přispět můžete i pomocí QR platby (300,- Kč) nebo přes Nadační fond Křídlení
                     

  Individuální prohlídky školy

  Od 1. listopadu 2022 jsou možné individuální prohlídky školy pro rodiče i žáky. Prohlídku je nutno si domluvit předem a to registrací na odkazu níže.
  Registrace individuální prohlídky
                     

  Národní plán obnovy

  Doučování žáků škol. Investice reaguje na potřebu podpory vzdělávání žáků ohrožených školním neúspěchem v reakci na nemožnost realizace prezenční výuky ve školách
  během pandemie covid-19.
  Další informace na našem BLOGU
                     

  SCHOOL FRIENDLY 2021

  V úterý 31. května 2022 se paní ředitelka Mgr. Yvetta Kałužová zúčastnila v ostravském hotelu Imperial HR CONGRESS BEST PRACTICES FOR 2022, kde převzala ocenění IV. ročníku SCHOOL FRIENDLY 2021 z rukou ředitele SR MSK Ing. Radúze Máchy a pana náměstka hejtmana Mgr. Stanislava Folwarczného.
  Další informace na našem BLOGU
                     

  Konference INVESTMORE 2022

  Dne 25.5.2022 se uskutečnila konference na téma "Budoucnost vzdělávání - budoucnost firem". Konference se uskutečnila formou panelové diskuze, kde jedním z panelistů byla i naše ředitelka.
  Další informace na našem BLOGU
                     

  Kompetence 4.0

  Naše škola se aktivně zapojuje do realizace projektu „Mapování budoucích kompetencí jako součást systémových opatření pro vymezení požadavků trhu práce“ – Kompetence 4.0 s cílem usnadnit adaptaci institucí trhu práce na změny vyplývající ze 4. průmyslové revoluce v České republice. Projekt realizuje Ministerstvo práce a sociálních věcí ČR a aktivity v našem regionu organizuje Sdružení pro rozvoj Moravskoslezského kraje z.s.
  Podrobnější informace
Kdo jsme

Jedna z největších škol v regionu

Jsme střední škola s dlouholetou tradicí a širokou nabídkou učebních i maturitních oborů. Výuka probíhá v moderně vybavených učebnách i na speciálních pracovištích. V rámci odborného výcviku spolupracujeme se 160 podniky v regionu, proto studenti získají nejen obsáhlé teoretické znalosti, ale také bohaté zkušenosti z praxe.
Spolupráce

Naši partneři

 • ČEZ
  Ceské dráhy
  Logo ALCAdrein
  Lift Components
 • Enfiform
  Cech topenářů a instalatérů ČR
 • Hello jazyková škola
  Hasičský záchranný sbor
  Jäkl Karviná
  Město Karviná
 • Kycik Alarm
  NAM system
  Logistická akademie
  Moravskoslezský pakt zaměstnanosti
 • Ústřední hasičská škola
  Zámeček Petrovice
  Cech topenářů a instalatérů ČR
  NAM system
Kde nás dále můžete najít?
Střední škola techniky a služeb Karviná je příspěvkovou organizací
zřizovanou Moravskoslezským krajem
Střední škola techniky a služeb Karviná je příspěvkovou organizací
zřizovanou Moravskoslezským krajem