Střední škola techniky a služeb, Karviná, příspěvková organizace

Kvalita
Tradice
Profesionalita

Bohaté zkušenosti ve vzdělávání v technických, potravinářských i jiných oborech.

Aktuality


 • Vydání výpisu vysvědčení a organizace výuky

  Vydání výpisu vysvědčení na teoretickém vyučování proběhne v pondělí 31.1.2022 v 11,45 hodin ve třídách dle rozpisu. Na praktickém vyučovní třídy, které mají výuku na dílnách školy obdrží výpis v 11,45 hodin na dílnách. Výuka na firnách normálně probíhá. Pokud si žák chce vyzvednout výpis v pondělí, z firmy odejde tak, aby se dostavil do školy mezi 12,30 až 13,00 hodin do kabinetu třídního učitele. Jinak obdrží výpis první den výuky na teoretickém vyučování.
  V pátek 4.2.2022 mají všichni žáci pololetní prázdniny.
                     

  Přijímací řízení pro šk.r. 2022/23

  Zahájili jsme první kolo přijímacího řízení do všech nabízených oborů na naší škole pro školní rok 2022/23. Počty přijímaných žáků do jednotlivých oborů, podmínky přijetí, termíny a přihlášky naleznete na odkazu níže.
  Přijímací řízení
                     

  Individuální prohlídky školy

  Trvale nabízíme možnost individuální prohlídky školy a to po registraci, kterou provedete na odkazu níže.
  Podrobnosti
                     

  Důležité upozornění - testování

   Od 17.1.2022 z nařízení Ministerstva zdravotnictví ČR se budou všichni žáci a zaměstnanci testovat 1x týdně, vždy v pondělí. Povinnost testování se vztahuje i na žáky a zaměstnance, kteří jsou očkováni (i 3. dávkou) i po prodělání nemoci ve lhůtě 180 dnů po pozitivním testu.
  V případě pozitivního antigenního testu je povinen žák i zaměstnanec podrobit se PCR testu. Výsledek PCR testu jsou všichni povinni náhlasit škole.
  Žáci se budou testovat ve třídách a v dílnách školy a na pracovištích zaměstnavatelů. Zaměstnanci se budou testovat v klubovně školy, kde si třídní učitelé současně vyzvednou testy pro žáky.
  Informace o zpracování osobních údajů (GDPR) čtěte v podrobnějších informacích.
  Podrobnější informace
                     

  Ocenění pedagogů  města Karviné

  Po dvou letech byli opět oceněni pedagogičtí pracovníci z mateřských, základních, středních škol a letos poprvé i z vysoké školy. Za rok 2019 a 2020 byl oceněn za dlouholetou pedagogickou činnost i náš učitelv Ing Jiří Navrátil.
  Přejít do BLOGU
                     

  Významná osobnost kultury v Karviné

  Na konci září 2021 byl na návrh kulturní komise při Radě města Karviné oceněn Pamětním listem náš dlouholetý pedagog a pracovník Mgr. Jan Kottas za svou dlouholetou činnost na poli kultury. Více se dozvíte na odkazu níže.
  Přejít do BLOGU
                     

  Už zase máme mistra světa

  Na úspěch Marka Matise jako mistra světa v silovém workoutu 2017 navázal další náš žák v letošním roce opět mistrovským titulem. Více se dozvíte na odkazu níže.
  Přejít do BLOGU
                     

  Kompetence 4.0

  Naše škola se aktivně zapojuje do realizace projektu „Mapování budoucích kompetencí jako součást systémových opatření pro vymezení požadavků trhu práce“ – Kompetence 4.0 s cílem usnadnit adaptaci institucí trhu práce na změny vyplývající ze 4. průmyslové revoluce v České republice. Projekt realizuje Ministerstvo práce a sociálních věcí ČR a aktivity v našem regionu organizuje Sdružení pro rozvoj Moravskoslezského kraje z.s.
  Podrobnější informace
Kdo jsme

Jedna z největších škol v regionu

Jsme střední škola s dlouholetou tradicí a širokou nabídkou učebních i maturitních oborů. Výuka probíhá v moderně vybavených učebnách i na speciálních pracovištích. V rámci odborného výcviku spolupracujeme se 160 podniky v regionu, proto studenti získají nejen obsáhlé teoretické znalosti, ale také bohaté zkušenosti z praxe.
Spolupráce

Naši partneři

 • Enfiform
 • Hello jazyková škola
  Hasičský záchranný sbor
  Jäkl Karviná
  Město Karviná
 • Kycik Alarm
  Lift Components
  Logistická akademie
  Moravskoslezský pakt zaměstnanosti
 • Ústřední hasičská škola
  Zámeček Petrovice
  Cech topenářů a instalatérů ČR
  NAM system
Kde nás dále můžete najít?
Střední škola techniky a služeb Karviná je příspěvkovou organizací
zřizovanou Moravskoslezským krajem
Střední škola techniky a služeb Karviná je příspěvkovou organizací
zřizovanou Moravskoslezským krajem