Kontakt

Kontaktní informace na většinu školních zaměstnanců
Střední škola techniky a služeb Karviná, příspěvková organizace
Tř. Osvobození 60/1111
735 06 Karviná - Nové Město
TEL: 596 343 551
IČO: 13 644 254
IZO: 600 171 248
Datová schránka: uw9fd6a
JménoFunkceTelefonní čísloEmail
Spojovatelka596 343 551
Ředitelství školy
Kałužová Yvetta, Mgr.ředitelka596 311 319reditel@sstas-karvina.cz
Hlisnikovský Jiří, Ing.zástupce ředitelky pro TV,statutární zástupce ředitelky596 318 343zrtv2@sstas-karvina.cz
Jendřejčíková Sylva, Mgr.zástupkyně ředitelky pro TV596 318 343zrtv1@sstas-karvina.cz
Navrátil Jiří, Ing.zástupce ředitelky pro PV596 312 374zrpv@sstas-karvina.cz
Burkušová Šárka, Ing.zástupkyně ředitelky pro ekonomiku596 312 341zre@sstas-karvina.cz
Sekretariát a studijní oddělení
Gatnarová Taťánasekretářka ředitelky596 311 319sekretariat@sstas-karvina.cz
Kosydarová Klárastudijní referent596 543 288studijni@sstas-karvina.cz
Hospodářské zázemí
Durčák Ivovedoucí provozu596 314 452ved.provoz@sstas-karvina.cz
Valentová Věra, Ing.vedoucí účetní596 543 289ucto1@sstas-karvina.cz
Kovácsová Blankaprovozní účetní596 543 289ucto2@sstas-karvina.cz
Macáková Jarmilareferent PaM, mzdová účetní596 543 283pam1@sstas-karvina.cz
Užeková Ladapersonální referent, mzdová účetní596 543 283pam2@sstas-karvina.cz
Navrátil Jiří, Ing.IT správce596 312 374ictspravce@sstas-karvina.cz
Tomeš Dalibor, Ing.IT správce596 343 551, kl. 226dtomes@sstas-karvina.cz
Pitřík Vilém, Bc.IT správce596 343 551, kl. 282vpitrik@sstas-karvina.cz
Pszczółka Tomáš, Ing.IT správce596 343 551, kl. 209tpszczolka@sstas-karvina.cz
Urbanský Petr, Bc.vedoucí svářečské školy596 543 286, 603 200 296purbansky@sstas-karvina.cz
Sládek Břetislavbezpečnostní technik597 582 305bezp.technik@sstas-karvina.cz
Domov mládeže
Keprdová Naďa, Bc.vedoucí domova mládeže734 685 408ved.dm@sstas-karvina.cz
Školní poradenské pracoviště
Jendřejčíková Sylva, Mgr.vedoucí školního poradenského pracoviště596 318 343zrtv1@sstas-karvina.cz
Cieslawski Richard, Mgr.speciální pedagog596 311 326spec.ped@sstas-karvina.cz
Hříbalová Alice, Ing.školní metodička prevence, výchovná poradkyně596 543 280ahribalova@sstas-karvina.cz
Hluštíková Sylva, PhDr.výchovná poradkyně596 543 285shlustikova@sstas-karvina.cz
Učitelé teoretického vyučování
Adamec Rostislavvýuka řízení motorových vozidel596 343 551radamec@sstas-karvina.cz
Beck Josef, Ing.vedoucí předmětové komise strojírenství596 343 551, kl. 216jbeck@sstas-karvina.cz
Bogocz Josef, Ing.vedoucí komise environmentální výchovy596 343 551, kl. 261jbogocz@sstas-karvina.cz
Cieslawski Richard, Mgr.učitel TV596 343 551, kl. 240spec.ped@sstas-karvina.cz
Folterová Jaroslava, Mgr.vedoucí předmětové komise ekonomika a služby596 343 551, kl. 229jfolterova@sstas-karvina.cz
Gibarti Jaroslav, Mgr.učitel TV596 343 551, kl. 266jgibarti@sstas-karvina.cz
Grocholová Lucie, Ing.učitelka TV596 343 551, kl. 252lgrocholova@sstas-karvina.cz
Haas Pavel, Ing.externí odborník
Hlavenka Tomáš, Mgr.vedoucí předmětové komise tělesné výchovy596 343 551, kl. 252thlavenka@sstas-karvina.cz
Hluštíková Sylva, PhDr.učitelka TV596 343 551, kl. 285shlustikova@sstas-karvina.cz
Hruška Miroslav, Mgr.učitel TV596 343 551, kl. 255mhruska@sstas-karvina.cz
Hříbalová Alice, Ing.učitelka TV596 343 551, kl. 280ahribalova@sstas-karvina.cz
Jančarová Regina, Mgr.vedoucí předmětové komise společensko-vzdělávacích předmětů596 343 551, kl. 222rjancarova@sstas-karvina.cz
Kałuža Tomáš, Ing.vedoucí předmětové komise elektro a IKT596 343 551, kl. 228tkaluza@sstas-karvina.cz
Karásek Karolína, Mgr.učitelka TV596 343 551, kl. 225kkarasek@sstas-karvina.cz
Kašičková Dagmar, Mgr.učitelka TV596 343 551, kl. 254dkasickova@sstas-karvina.cz
Kloda Tomáš, Ingučitel TV596 343 551, kl. 261tkloda@sstas-karvina.cz
Kolářová Mária, Ing.učitelka TV596 343 551, kl. 216mkolarova@sstas-karvina.cz
Krivdová Janka, Ing.učitelka TV596 343 551, kl. 227jkrivdova@sstas-karvina.cz
Kubíčková Milada, Ing.vedoucí komise pro tvorbu ŠVP596 343 551, kl. 228mkubickova@sstas-karvina.cz
Kucharczyková Jarmila, Mgr.vedoucí předmětové komise přírodních věd, vedoucí komise autoevaluace 596 343 551, kl. 226jkucharczykova@sstas-karvina.cz
Kuśová Dana, Mgr.učitelka TV596 343 551, kl. 214dkusova@sstas-karvina.cz
Macura Milan, Ing.externí odborník596 343 551, kl. 226mmacura@sstas-karvina.cz
Maslovský Jaromír, Ing.učitel TV596 343 551, kl. 209jmaslovsky@sstas-karvina.cz
Mecner Marekučitel TV597 343 551, kl. 225mmecner@sstas-karvina.cz
Mrázková Dagmar, Mgr.učitelka TV596 343 551, kl. 248dmrazkova@sstas-karvina.cz
Muchová Irena, Mgr.učitelka TV596 343 551, kl. 255imuchova@sstas-karvina.cz
Němec Josef, Ing.učitel TV596 343 551, kl. 261jnemec@sstas-karvina.cz
Nevrlý Petr, Ing.učitel TV596 343 551, kl. 266pnevrly@sstas-karvina.cz
Pažický Petr, Ing.externí odborník
Petrová Věra, Bc.učitelka TV595 343 551, kl. 225vpetrova@sstas-karvina.cz
Popov Katarzyna, Mgr.učitelka TV596 343 551, kl. 225kpopov@sstas-karvina.cz
Pszczółka Tomáš, Ing.učitel TV596 343 551, kl. 209tpszczolka@sstas-karvina.cz
Salamonová Gražyna, Mgr.učitelka TV596 343 551, kl. 227gsalamonova@sstas-karvina.cz
Sikorová Renata, Ing.učitelka TV596 343 551, kl. 258rsikorova@sstas-karvina.cz
Suknarovský Dušan, Ing.učitel TV596 343 551, kl. 266dsuknarovsky@sstas-karvina.cz
Tomeš Dalibor, Ing.učitel TV596 343 551, kl. 226dtomes@sstas-karvina.cz
Valim Martin, Ing.učitel TV597 343 551, kl. 209mvalim@sstas-karvina.cz
Vydra Michal, Ing.externí odborník
Živnerová Marie, Mgr.učitelka TV596 343 551, kl. 254mzivnerova@sstas-karvina.cz
Učitelé praktického vyučování a odborného výcviku
Albrecht Petručitel OV596 343 551, kl. 241palbrecht@sstas-karvina.cz
Balcar Jaroslavučitel OV596 343 551, kl. 236dbalcar@sstas-karvina.cz
Baranovičová Janaučitelka OV596 343 551, kl. 235jbaranovicova@sstas-karvina.cz
Blecha Vítučitel OV596 343 551, kl. 231vblecha@sstas-karvina.cz
Bombáčová Miladaučitelka OV596 343 551, kl. 221mbombacova@sstas-karvina.cz
Drobiš Pavelučitel OV596 343 551, kl. 271pdrobis@sstas-karvina.cz
Fabián Pavelučitel OV596 343 551, kl. 249pfabian@sstas-karvina.cz
Folterová Veronikaučitelka OV596 343 551, kl. 263vfolterova@sstas-karvina.cz
Goldmanová Irenaučitelka OV596 343 551, kl. 253igoldmanova@sstas-karvina.cz
Istel Marekučitel OV596 343 551, kl. 246mistel@sstas-karvina.cz
Jančošek Vladimíručitel OV596 343 551, kl. 247vjancosek@sstas-karvina.cz
Kolařík Karelučitel OV596 343 551, kl. 290kkolarik@sstas-karvina.cz
Kotásek Petručitel OV596 343 551, kl. 290pkotasek@sstas-karvina.cz
Kubis Janučitel OV596 343 551, kl. 247jkubis@sstas-karvina.cz
Marekwica Miroslav Bc.vedoucí učitel oborů elektro, truhlář, instalatér596 343 551, kl. 260mmarekwica@sstas-karvina.cz
Nováková Andreaučitelka OV596 343 551, kl. 221anovakova@sstas-karvina.cz
Pitřík Vilém, Bc.učitel PV a OV596 343 551, kl. 282vpitrik@sstas-karvina.cz
Podeszwová Danušeučitelka OV596 343 551, kl. 263dpodeszwova@sstas-karvina.cz
Pokorný Martin, Bc.učitel PV a OV596 343 551, kl. 282mpokorny@sstas-karvina.cz
Salamon Ludvík, Bc.učitel PV a OV596 343 551, kl. 273lsalamon@sstas-karvina.cz
Sobek Rostislavučitel PV a OV596 343 551, kl. 246rsobek@sstas-karvina.cz
Strouhal Lukášučitel OV596 343 551, kl. 236lstrouhal@sstas-karvina.cz
Urbansky Petr, Bc.vedoucí učitel oborů automechanik, strojní, požární ochrana596 343 551, kl. 286purbansky@sstas-karvina.cz
Valová Hana, Bc.učitelka PV a OV596 343 551, kl. 221hvalova@sstas-karvina.cz
Vránová Božena Bc.vedoucí učitelka oborů kuchař-číšník, cukrář, prodavač, optik596 343 551, kl. 284bvranova@sstas-karvina.cz
Vykrutová Zdenkaučitelka OV596 343 551, kl. 253zvykrutova@sstas-karvina.cz
Witoszek Radekučitel OV596 343 551, kl. 247rwitoszek@sstas-karvina.cz
Witoszková Jarmilaučitelka OV596 343 551, kl. 263jwitoszkova@sstas-karvina.cz
Witoszková Zuzanaučitelka OV596 343 551, kl. 235zwitoszkova@sstas-karvina.cz
Wrana Romanučitel OV596 343 551, kl. 241rwrana@sstas-karvina.cz
Kde nás dále můžete najít?